سوالات متداول

سؤالات متداول

 برای ارسال سفارش می‌توانید از منوی «ارسال سفارش» ، سفارش خود را ارسال کنید؛ همچنین از طریق تلگرام و واتساپ به شماره ۰۹۱۰۴۴۴۴۳۶۵  نیز می‌توانید اقدام کنید.

مراحل انجام سفارش در منوی ارسال سفارش کامل شرح داده شده است، این مراحل به صورت زیر است:
۱-
ارسال سفارش
۲- بررسی سفارش توسط تیم آن۳۶۵ و قیمت‌گذاری آن
۳- واریز پیش‌پرداخت یا هزینۀ کامل سفارش
۴- شروع سفارش
۵- اتمام سفارش
۶- تسویه حساب
۷- تحویل فایل سفارش

برای پرداخت هزینه سفارش می‌توانید به دو صورت پرداخت آنلاین و پرداخت از طریق کارت به کارت اقدام کنید؛ که هر دو حالت در منوی «پرداخت هزینه سفارش» تعبیه شده است.

آن۳۶۵ با بهره‌گیری از بهترین و حرفه‌ای‌ترین تایپیست‌ها و متخصصان و با سابقه طولانی در انجام بیش از هزاران پروژه در طول چندین سال کیفیت تمامی سفارشات را ۱۰۰ درصد تضمین می‌نماید. تمامی سفارشات قبل از تحویل به مشتری حداقل ۳ بار توسط متخصصین آن۳۶۵ بررسی و بازبینی نهایی می‌شود. همچنین در صورت وجود هرگونه ایراد یا اصلاحیه در فایل سفارش، تیم آن۳۶۵ به صورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن ایرادات را برطرف می‌نماید.

آن۳۶۵ مرکزی است که با هدف ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در سریعترین زمان ممکن پایه‌گذاری شده است. مشتری بالاترین مقام سازمانی را در آن۳۶۵ داراست. تمامی بنیانگذاران و تیم‌کاری آن۳۶۵ خود را در قبال تمامی مشتریان متعهد دانسته و همیشه اعتماد، رضایت‌مندی و  امنیت اطلاعات مشتری از اصول اولیه و حرفه‌ای آنان می‌باشد.

واژۀ آن۳۶۵ (On۳۶۵) برگرفته از سرواژه‌های On (روشن)،  Online (آنلاین/ برخط) و ۳۶۵ (روز‌های سال) است؛ که به معنی:

«روشن و آنلاین و آمادۀ خدمت‌ در ۳۶۵ روز سال»

لوگوی آن۳۶۵ دربرگیرنده چهار مفهوم کلیدی و فلسفۀ آن۳۶۵ (یعنی روشن و آمادۀ خدمت، آنلاین، ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۳۶۵ روز سال) می‌باشد که در زیر تشریح شده است:

۱- نماد On  انگلیسی که با رنگ سبز رنگ مشخص شده است معرف روشن و آمادۀخدمت بودن و هم‌چنین معرف کلمه Online است.
۲- نماد On  انگلیسی هم‌چنین به‌صورت واژۀ فارسی (آن) طراحی شده است که آ و ن اجزای تشکیل‌دهندۀ نماد هستند و کلمه آن از طرف دیگر مخفف واژۀ آنلاین نیز است.
۳- نماد دایره‌ای On از سوی دیگر نمایانگر نماد ساعت‌ بوده که عقربۀ ساعت (همان الف آن) روی ساعت ۲۴ قرار گرفته که اشاره به ۲۴ ساعت شبانه‌روز دارد.
۴- عدد ۳۶۵ که اعداد ساعت را تشکیل می‌دهد، نشان‌دهندۀ ۳۶۵ روز سال است.
۵- و بالاخره طرح نهایی لوگو که بیانگر: «روشن و آنلاین و آمادۀ خدمت‌ در ۳۶۵ روز سال به‌صورت ۲۴ ساعت شبانه‌روز» است.