چرا تایپ کردن کار هرکسی نیست؟

آموزش ورد و تایپ

تایپ کردن علاوه بر نیاز به تخصص و مهارت، زمان، حوصله و اعصاب 100 درصد را هم می‌طلبد. از این رو حتی خیلی از کسانی که به مهارت تایپ کردن وارد هستن، نمی‌توانند متون خود را تایپ کنند؛ چرا که یا زمان لازم رو ندارن و یا حوصله و اعصاب تایپ کردن رو، به همین خاطر به دنبال برون‌سپاری سفارشات تایپ خود خواهند بود.

تایپ‌های امروزی با توجه به پیچیدگی‌های متنی چنانچه فردی کاملا به موارد تایپ مسلط نباشد نمی‌تواند به راحتی در سریعترین زمان سفارش مورد نظر را تایپ کند؛ از این رو شاید یه صفحه ساده و معمولی برای یک فرد آماتور یا کسی که آشنایی نسبی با هنر تایپ دارد به چندین ساعت زمان مبدل شود و حتی یک اشکال کوچک یا یک نکته ظریف باعث شود چندین ساعت زمان فرد تلف شود و شاید برای ۱۰ صفحه متن یک روز یا دو روز زمانش تلف شود؛ در صورتی که اگر سفارش خود را به یک مرکز تخصصی تایپ می‌سپرد با هزینه به مراتب پایین‌تر و در زمان بسیار سریعتری این کار انجام می‌گرفت. از این گذشته تایپ یک یا دو صفحه متن با تایپ ۲۰، ۳۰، ۵۰ یا ۱۰۰ صفحه متن به کلی متفاوت است. شاید خیلی‌ها یکی دو صفحه تایپ را براحتی انجام دهند اما در تایپ مثلا ۱۰ یا ۲۰ صفحه به مشکل برخورد کنند؛ چرا که حوصله و اعصابی که برای تایپ ۲۰ صفحه نیازه با یک یا دو صفحه زمین تا آسمان فرق دارد.

بگذارید با یک مثال ساده مطالب فوق را توضیح دهیم و یک برآورد هزینه انجام دهیم:

فرض کنید که شما ۱۰ صفحه تایپ با پیچیدگی متوسط دارید و می‌خواهید که خودتان تایپ کنید، اگر واقعا مسلط به تمامی فوت و فن‌های تایپ نباشید و سرعت تایپتان هم پایین باشد این ۱۰ صفحه حداقل یک روز کاری شما را خواهد گرفت. حالا اگر این ۱۰ صفحه را به یک مرکز تخصصی تایپ می‌دادید و فرض کنید هزینش حدود ۱۰ هزار تومان می‌شد و دستمزد روزانه شما در حداقل‌ترین حالت فرض کنید ۵۰ هزار تومان باشد، خب در این صورت شما حداقل ۴۰ هزار تومان ضرر کردید و کلی اعصاب خوردی هم در طول یک روز کشیدید. در حالیکه راحت می‌توانستید سفارش خودتان را برون‌سپاری کنید و نه تنها در این صورت هیچ ناراحتی و سختی و اعصاب خوردی نمی‌کشیدید بلکه بیشتر از ۴۰ هزار تومان هم کاسب می‌شدید (به این علت بیشتر از ۴۰ هزار تومان گفتیم که چون کارهای عقب‌افتاده و ضروریتان را هم راحت می‌توانستید در آن یک روز انجام دهید و علاوه بر دریافت دستمزد روزانتان، کلی کارهای دیگر هم انجام می‌دادید).

به همین خاطر است که می‌گوییم «تایپ کردن کار هرکسی نیست!» و کار را باید به کاردان سپرد. به قول ضرب‌المثل معروف که میگه :

جنس خیلی ارزان همیشه گران تمام می‌شود!

ما در آن۳۶۵ مفتخریم که در سریعترین زمان ممکن بصورت ۲۴ ساعته می‌توانیم تمامی سفارشات تایپ شما را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهیم؛ که بدین منظور می‌توانید با مراجعه به منوی منوی «ارسال سفارش»  اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *