تایپ فایل صوتی

آموزش ورد و تایپ

همه ما قطعا فایل‌های صوتی زیادی در زمینه‌های مختلف اعم از (همایش‌ها، سمینارها، سخنرانی‌ها، کلاس‌های درس، کلاس‌های آموزشی، مکالمه و … ) داریم که می‌خواهیم به صورت نوشتاری دربیاوریم. چون شاید زمان کافی برای گوش‌دادن به فایل‌ها نداشته باشیم در حالیکه خواندن چند صفحه نوشته شاید راحت تر و سریعتر از گوش دادن به یه فایل صوتی چند ساعته باشد و یا اینکه میخواهیم فایل صوتی را مکتوب و چاپ کنیم و در اختیار همگان قرار دهیم (مثل فایل سخنرانی یک همایش، سمینار و …).

تایپ فایل صوتی یک تخصص و هنر است!

تایپ فایل صوتی و پیاده‌سازی آن هنر و تخصصی است که هر تایپیستی از عهده‌ی آن برنمیاید؛ چرا که تایپ صوتی بسیار سخت‌تر از تایپ از روی دست‌نوشته است. در تایپ صوتی هر ثانیه شاید ۱۰ الی ۲۰ بار دوباره گوش داده شود تا دقیقا سخنان گوینده را درست متوجه بشویم و تایپ دقیق‌تری انجام دهیم، مخصوصا اگر فایل صوتی ما ضعیف و نامفهوم و ناواضح باشد کار تایپیست دوچندان می‌شود. تایپ فایل صوتی بسیار زمان‌برتر از تایپ از روی دست‌نوشته است، به طور متوسط تایپ هر دقیقه فایل صوتی بیش از 10 دقیقه زمان می‌برد، برای همین است که هزینه تایپ فایل صوتی گران‌تر از دست‌نوشته‌های معمولی است.

نکته‌ی دیگری که در تایپ فایل صوتی اهمیت دارد بحث محرمانگی فایل است، یعنی شاید ما فایل صوتی داشته باشیم که محتویاتش بسیار برایمان حیاتی و مهم است و شاید به هرکسی اعتماد نکنیم که این فایل را برایمان تایپ کند؛ پس پیدا کردن فرد یا موسسه‌ای که هم تخصص هم سرعت هم محرمانگی فایل‌های ما را به عهده بگیرد کار بسیار مهم و سختی است.

تایپ فایل صوتی اصولا در مرحله‌ی اول بصورت محاوره‌ای (یعنی گفتاری) تایپ می‌شود و هزینه براساس آن دریافت می‌شود و در مرحله‌ی دوم بنابه درخواست مشتری می‌توان فایل تایپ شده محاوره‌ای را به حالت کتابی و نوشتاری رسمی تبدیل کرد که این قسمت هم هزینه کاملا مجزا نسبت به مرحله‌ی اول دارد.

ما در On365 با بهره گیری از بهترین و تخصصی‌ترین تایپیست‌ها در زمینه تایپ و پیاده‌سازی فایل‌های صوتی می‌توانیم تمامی فایل های صوتی شما را در سریعترین زمان با بهترین کیفیت  ممکن با حفظ اصل محرمانگی به انجام برسانیم. ما افتخار این را داریم که بگوییم تا به‌حال بیش از هزاران فایل صوتی را تایپ و پیاده‌سازی کرده‌ایم.

برای ارسال سفارش تایپ صوتی لطفا به منوی «ارسال سفارش» مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *