قیمت تایپ فوری

آموزش ورد و تایپ دانستنی‌ها

قیمت تایپ فوری (تعرفه تایپ فوری) از آن دست خدماتی است اصلا تعرفه مشخصی برای آن نمی‌توان متصور شد؛ چرا که در تایپ فوری شما زمان را می‌خرید! چیزی که بالاترین ارزش را دارست حتی از طلا هم گرانتر است.

فرض کنید یک قرارداد کاری مهم یا یک متن مهم برای یک جلسه مهم دارید و یا مثلا یه مقاله یا پایان نامه که باید تحویل استاد داده شود که بایستی در عرض چند ساعت یا حتی 1 ساعت آماده شود و در صورت آماده نشدن ضرر غیرقابل جبرانی متحمل می‌شوید، در این شرایط قیمت برای شما مهم نیست بلکه فقط می‌خواهید زمان را بخرید و سریع سفارشتان انجام شود و یا مثلا فرض کنید یک خبر مهم یا یک مطلبی هست که لازمه سریع تایپ و در سایت انتشار یابد وگرنه از بقیه رقبا عقب خواهید افتاد و همان مطلب را سایر رقبا شاید زودتر از شما منتشر و جلوتر بیفتند؛ اینجاست که تایپ فوری مطرح می‌شود!

در تایپ فوری هزینه همیشه بالاتر از تایپ عادی خواهد بود. بصورت کلی تعرفه تایپ فوری معمولا 2 الی 3 برابر حالت عادی خواهد بود؛ در موارد خاص شاید تا 10 برابر حالت عادی هم باشد. به همین خاطر هیچ قیمتی برای تایپ فوری نمیشه متصور شد و بستگی به توافق بین تایپیست و مشتری دارد. اگر مشتری راضی به پرداخت 10 برابر حالت عادی اما با تحویل گرفتن سفارش در یک‌دهم زمان عادی است، پس می‌توان قیمت 10 برابر حالت عادی را متصور شد و اگر یک مشتری خواستار همان نرخ عادی برای تایپ فوری یا دوبرابر  نرخ عادی برای تایپ فوری است می‌توان همان نرخ را متصور شد.

چیزی که مهمه این است که همیشه بین حالت عادی و فوری باید فرق قائل شد! و این فرق بسته به فرد یا موسسه یا وبسایت می‌تواند متفاوت باشد و هر وبسایتی نرخ متفاوتی برای حالت فوری در نظر می‌گیرد.

آن365 با کوله‌باری از تجربه و انجام هزاران پروژه فوری و با تیمی متشکل از بهترین تایپیست‌ها و مترجمان می‌تواند تمامی سفارشات تایپ فوری شما را انجام دهد. برای ارسال سفارش لطفا به منوی «ارسال سفارش» رجوع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *