ویدیو انگیزشی «دِشون وانگ» – پیرمرد مدلینگ ۸۰ ساله

دانستنی‌ها

مردی که برای موفقیت ۶۰ سال تمرین کرد. 

بیوگرافی «دِشون وانگ»

دشون وانگ (Dushun Wang) پیرمرد چینی است که ۶۰ سال عمر خود را در راه تمرین برای موفقیت و پیشرفت سپری کرده است. وی در ۷۹ سالگی به عنوان پیرترین مدلینگ در نمایش catwalk (کَت‌واک) (نمایش مد لباس) شرکت کرد.

این پدربزرگ چینی برای نخستین بار در صنعت مُد و لباس، کلیشه‌ها را شکست و با این کارش ثابت کرد که کار مدلینگ فقط مربوط به جوانان زیر ۳۰ سال نیست و در این باره گفت همه چیز توی مغز شما می‌گذرد و ربطی به سن شما ندارد . سن فقط یک روی سکه است.

دشون وانگ مردی است که به همگان ثابت می‌کند که هیچ‌وقت برای شروع کردن دیر نیست! و کسانی که فکر می‌کنند دیگر فرصت و زمانی برای تلاش و تغییر و تحول برای موفقیت، یادگیری و پیشرفت ندارند، سخت در اشتباهند.

او کسی است که در :

– در ۲۴ سالگی بازیگر تئاتر شده
– در ۴۴ سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده
– در ۴۹ سالگی گروه پانتومیم را ساخته
– در ۵۰ سالگی ورزش را شروع کرده
– در ۵۷ سالگی دوباره به صحنه برگشته و سبک نوینی از اجرا (با نام مجسمه‌های زنده) را به جهانیان نشان داده
– در ۷۰ سالگی با جدیت به ورزش پرداخته
– و در ۷۹ سالگی مدلینگ لباس شده و برای اولین بار به صحنه نمایش مُدلباس رفته

او اکنون ۸۰ ساله است اما هنوز هم رویاهای بزرگی برای انجام دادن دارد و هر روز در تلاش برای به محقق ساختن آنها است. وی می‌گوید:

«باور کنید، پتانسیل‌هایی در آدم کشف می‌شود، وقتی که فکر می‌کنید که خیلی دیر شده! پس مراقب باشید و اجازه ندهید این بهانه، دلیلی برای تسلیم شدن و رهاکردن شما از موفقیت شود. هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد؛ مگر خودتان! وقتی که زمان درخشش است، روشن‌ترین باشید.»   (دشون وانگ)

هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد؛ مگر خودتان!

 

در ویدیو انگیزشی زیر که توسط آن۳۶۵ بصورت اختصاصی ترجمه و زیرنویس‌گذاری شده است، دشون وانگ تمامی مراحل زندگی خود را شرح‌ می‌دهد و به همگان ثابت می‌کند که هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست!

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *