Draw.chart_.in_.fxdraw.and_.fxgraph.

آموزش رسم نمودار در نرم‌افزار FxDraw و FxGraph

آموزش FX Draw رسم جدول، نمودار، شکل ویدیوهای آموزشی

How to drawing charts in FxDraw and FxGraph?

در این آموزش قصد داریم تا نحوه رسم نمودار در نرم‌افزارهای Fxdraw ‌و Fxgraph ‌را آموزش بدیم. اگر آموزش قبلی ما را در مورد آموزش نرم‌افزار fxdraw ‌مشاهده نکردید، توصیه می‌کنیم که ابتدا آن آموزش را که با نام «آموزش نرم‌افزار Fxdraw» بود رو حتما مشاهده کنید. در سری قبل این آموزش ما نرم‌افزار Fxdraw ‌را از مبانی به صورت کامل از مراحل دانلود و نصب و فعالسازی گرفته تا شرح تمامی آیتم‌های نرم‌افزار به طور کامل بیان کردیم. همچنین در ویدیوی دیگری که با نام «آموزش تایپ فرمول و کسرها در نرم‌افزار Fxdraw» بود نحوه تایپ فرمول و کسرها را کامل تشریح کردیم.

در این بخش اختصاصی فقط نحوه رسم نمودار شرح داده می‌شود.

تفاوت نرم‌افزار Fxdraw با نرم‌افزار Fxgraph

(Fxdraw Software Difference with Fxgraph Software)

 شرکت‌ Efofex ‌نرم‌افزارهای متعددی را تولید کرده که بصورت پک‌مانند عین پکیج آفیس که از ورد و اکسل و پاورپوینت و … تشکیل شده، مجموعه نرم‌افزارهای شرکت Efofex  هم تشکیل شده از Fxdraw ، Fxgraph ، FxStat، FxChem، FxChemstruct  که نرم‌افزار FxDraw ‌به عنوان پرچم‌دار و مادر این مجموعه نرم‌افزارها می‌باشد. نرم‌افزارهای FxGraph ‌و  FxStat  خود یکی از ابزارها و امکانات نرم‌افزار FxDraw ‌بوده که بعدا بصورت اختصاصی از آن جدا کرده و برای کاربرد خاص قرار داده‌اند.

نرم‌افزار FxGraph  بصورت اختصاصی فقط برای رسم نمودار به‌کار می‌رود که همین قابلیت در ابزاری بنام graph ‌در FxDraw بود. برای همین هیچ تفاوتی از لحاظ عملکردی میان رسم نمودار در Fxdraw ‌و fxGraph وجود ندارد و کسانی که نرم‌افزار FxDraw ‌بر روی سیستمشان نصب است به راحتی می‌توانند با آن به قدرتی FxGraph نمودار را نصب کنند. بسیار جزئی این دو نرم‌افزار در رسم نمودار از لحاظ امکانات با هم تفاوت دارند (در حد اپسیلون) که قابل تأمل نیست.

دانلود فیلم آموزش رسم نمودار در نرم افزار FxDraw و FxGraph

در ویدیو زیر نحوه نصب نمودار در هر دو نرم‌افزار FxDraw ‌و FxGraph ‌شرح داده شده است. لطفا نظرات، پیشنهادات و تجربیات خودتان را در مورد این نرم‌افزار از بخش دیدگاه‌ها در پایین این صفحه به اشتراک بگذارید. برای سفارش رسم نمودار در FxDraw  هم می‌توانید از منوی «ارسال سفارش» استفاده کنید.

سرفصل این آموزش:

  • آشنایی با نرم‌افزارهای Fxdraw و Fxgraph‌و تفاوت بین این دو نرم‌افزار
  • رسم نمودار در نرم‌افزار Fxdraw
  • رسم نمودار در نرم‌افزار Fxgraph‌
  • تشریح قسمت‌های مختلف پنجره تنظیمات رسم نمودار
  • نحوه رسم چندین نمودار در یک محور مختصات
  • نحوه تعریف محدوده (رنج) برای نمودار
  • و …

برای خرید فیلم آموزش رسم نمودار در نرم‌افزار FxDraw و FxGraph بر روی لینک خرید زیر کلیک کنید.

حجم فایل: 93 مگابایت
مدت زمان: 33 دقیقه

 

عکس‌هایی از این فیلم آموزشی

 

برای ارسال سفارشات خود در زمینه رسم نمودار در FxDraw ‌و FxGraph  لطفا از منوی «ارسال سفارش» اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *