بهترین وبسایت تایپ و ترجمه

بهترین سایت تایپ و ترجمه کدام است؟

دانستنی ها معرفی خدمات سایت

همیشه انتخاب یک فرد یا موسسه برای سپردن سفارشات تایپ‌ و ترجمه یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران بوده است؛ چرا که الان با جستجویی کوتاه در گوگل، دیوار، شیپور و سایر شبکه‌های اجتماعی با انبوهی از افراد و موسسات مواجه می‌شویم که خدمات تایپ و ترجمه رو ارائه می‌دهند و یا ادعای ارائه‌ی این خدمات را دارند؛ به همین خاطر افراد همیشه بین انتخاب از بین صدها و هزاران وبسایت و موسسه دچار تردید و سردرگمی می‌شوند.

ملاک‌های انتخاب یک فرد یا موسسه خوب برای سپردن سفارشات تایپ و ترجمه

در انتخاب یک فرد یا موسسه برای سفارشات تایپ و ترجمه همیشه باید ملاک‌های زیر را مد نظر گرفت:

۱- تخصص و مهارت
۲- سرعت
۳- کیفیت
۴- پشتیبانی
۵- نمونه‌کار
۶- قیمت

از بین موارد فوق‌الذکر ۵ مورد اولی جزو واجبات یک موسسه تایپ‌ و ترجمه است و اهمیت بالایی را داراست، مورد ششم در الویت آخر قرار دارد و اهمیت آن نسبت به بقیه موارد کمتر است.

تخصص و مهارت

انتخاب یک فرد یا موسسه‌ای که هر کدام از این ۵ مؤلفه فوق‌الذکر را نداشته باشد ما را دچار مشکل خواهد کرد و مجبور به اتلاف وقت و هزینه‌های جبران ناپذیری خواهیم بود. متاسفانه خیلی از افراد موقع انتخاب تایپیست فقط به قیمت تایپ یعنی مورد ششم توجه دارند و می خواهند ارزان‌ترین موسسه یا فرد را انتخاب کنند تا به خیال خودشان با هزینه اندکی سفارش را به اتمام برسانند در حالیکه سخت در اشتباهند؛ چراکه فردی که تخصص و مهارت و سرعت و پشتیبانی لازم رو نداشته باشد یا سفارش را به نحواحسن انجام نخواهد داد یا وسط کار درجا خواهد زد یا در موعد مقرر تمام نخواهد کرد یا کیفیت لازمه رو نخواهد داشت و یا پشتیبانی لازم رو نخواهد داد و آخر سر مجبور خواهیم شد با صرف هزینه بیشتر سفارش خود را به فرد دیگری واگذار کنیم.

 

سرعت و کیفیت

سرعت و کیفیت دو ملاک دیگر مهم و مکمل هم دیگری می‌باشند که حتما باید در انتخاب‌هایمان مد نظر قرار بدهیم. چرا که اگر فردی سرعت انجام بالایی را داشته باشد ولی فایل بی‌کیفیتی ارائه دهد به هیچ دردی نخواهد خورد؛ هم‌چنین اگر فردی سفارشی را خیلی باکیفیت می‌تواند انجام دهد ولی در مدت زمان خیلی زیاد باز هم به درد نخواهد خورد. (تصور کنید شما یه فایل تایپ یا ترجمه دارید که باید سریعا برای یک جلسه مهم کاری یا برای کلاس درس و … آماده کنید که زمان خیلی کمی مثلا ۱ ساعت یا ۱ روز یا چند ساعت در اختیار دارید، در این شرایط اگر شما سفارشتان را به یک فرد یا موسسه‌ای بدهید که تا یک هفته دیگر یا چند روز دیگر می‌تواند انجام دهد به هیچ درد شما نخواهد خورد و انگار نوشداروی بعد مرگ سهراب خواهد شد.)

پشتیبانی

بحث پشتیبانی در امر سفارشات خیلی خیلی مهم است!!! چرا که اگر بعدا فایل مورد نظر ما نیاز به ویرایش یا اصلاح داشته باشد باید موسسه یا فرد مورد نظر در سریع‌ترین زمان ممکن اینکار را برایمان انجام دهد در غیر اینصورت سفارش ما به دردنخور خواهد شد. به همین دلیل پشتیبانی ۲۴ ساعته به معنای واقعی کلمه یکی از ملاک‌های مهم در انتخاب می‌باشد.

نمونه‌کار

مورد بعدی نمونه‌کار می‌باشد، فرد یا موسسه‌ای که نمونه‌کارهای قدرتمند و عالی در رزومه کاری یا وبسایت‌ خود قرار داده است بالطبع گزینه‌ی بهتری نسبت به موسسه‌ای که هیچ نمونه‌کاری شاخص و قدرتمندی را ندارد.

قیمت

آخرین گزینه قیمت است که برای ما ایرانیان همیشه اولین و مهم‌ترین مسئله است. بیش از ۹۰ درصد ما ایرانیان اولین چیزی که در تمام خرید‌ها و سفارشاتمون می‌پرسیم و برایمان مهم است قیمت است. ولی ما این مورد رو در خدمات تایپ و ترجمه و طراحی آخرین مسئله می‌پنداریم و اهیمیتش نسبت به ۵ مورد اولی خیلی کم است که در ادامه کامل این مسئله را شرح می دهیم:

هیچ ارزانی بی‌علت نیست!

ضرب‌المثل معروف فوق از قدیم‌الزمان معروف و مشهور بوده است و ما حالا می‌خواهیم این مسئله را بصورت موردی در رابطه با تایپ و ترجمه بشکافیم. افراد، موسسات و وبسایت‌های زیادی در سطح اینترنت هستند که ادعا می‌کنند ما ارزان‌ترینیم، ما با پایین‌ترین قیمت کار می‌کنیم ولی آیا همه‌ی این ادعاها درست است؟

رابطه بین قیمت و کیفیت در خدمات

همه‌ی ما به این مسئله واقفیم که رابطه‌ی مستقیمی بین قیمت و کیفیت در زمینه‌ی خدمات برقرار است و هرچقدر قیمت بالاتر رود کیفیت خدمات هم بیشتر و بهتر خواهد بود. (در مسائل مادی و خرید اجناس و کالا هم در ۹۹ درصد موارد اینگونه است فقط در بعضی موارد شاید یک برند بیخودی قیمت خیلی کاذب و بالاتری رو ارائه دهد در حالیکه برند دیگر کیفیت خیلی بهتر از آن را با قیمت پایین‌تر ارائه دهد، ولی عموما این قانون در بخش خدمات صادق است)؛ حال چنانچه یک فرد یا موسسه یا وبسایت بخواهد با ارزانترین قیمت ممکن کار کند ناخودآگاه کیفیت کار پایین خواهد آمد ؛ شاید در ابتدای راه بتواند یکم کیفیت را حفظ کند ولی مطمئناً در مراحل بعدی و اندک زمانی مجبور خواهد شد کیفیت کار و پشتیبانی را پایین آورد در غیر اینصورت مجبور به فناست و از گردونه‌ی رقابت و کار حرفه‌ای به بیرون پرت خواهد شد.

همیشه باید این مسئله را در نظر گرفت که یک کار ارزان قیمت و بی‌کیفیت هزینه و زمانی دوچندان طلب خواهد کرد تا به یک کار به‌دردبخور و با کیفیت تبذیل شود.

همیشه کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است!

متاسفانه برخی افراد و وبسایت‌ها و موسسات مردم را گول می‌زنند و با ادعای قیمت ارزان و گذاشتن قیمت‌های خیلی‌خیلی پایین در وبسایتشون می‌خواهند که مشتریان را به سمت خود جذب کنند، اما همینکه سفارش خودتان را ثبت می‌کنید متوجه می‌شوید که ۴ الی ۵ برابر قیمت ذکر شده در سایت یا شعارهایشان را برایتان پیش‌فاکتور می‌کنند؛ که این نوعی گول‌زنی و کلاهبرداری است. چگونه ممکن است که قیمت کپی یک صفحه A4‌ الان در سال ۹۸ حداقل ۵۰۰ تومان می‌باشد، وبسایت و موسسه‌ای ادعا می‌کند که تایپ هر صفحه را به قیمت ۳۰۰ تومان انجام می‌دهد، حالا دستمزد تایپیست هم با این اوصاف باید ۱۵۰ الی ۲۰۰ تومان به ازای هر صفحه دربیاید، با کدام عقل سلیم این همخوانی دارد؟ ای قبیل موسسات و وبسایت‌ها ابتدا یک قیمت خیلی ارزان و کاذب نشان می‌دهند بعد در ادامه می‌بینید جدول افزایش هزینه گذاشتن ولی در ته صفحه که کسی متوجه نشود و بعد که سفارش رو ثبت می‌کنید یهو با قیمت نجومی روبرو می‌شوید! و با زمان تحویل نجومی سفارش! که کاملا شوکه می‌شوید. به این خاطر می‌گوییم همیشه وقتی دیدید موسسه‌ای خیلی ارزان و نامتعارف قیمت زده، بدانید که «کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است!».

بهترین وبسایت تایپ و ترجمه

وبسایت On365‌ مفتخر است که به تمامی موارد شش‌گانه گفته شده در بالا پایبند است و تمامی ۵ بند اولی را در ۱۰۰ درصد همه‌ی سفارش‌ها رعایت می‌کند و بند ۶ مربوط به قیمت را در اندک مواردی در حدود ۱۰ درصد موارد به علت حفظ کیفیت شاید رعایت نکند. ما در آن۳۶۵ با بدست آوردن تجربیات زیاد به این نتیجه رسیدیم که «سرعت، کیفیت و پشتیبانی» خیلی‌خیلی مهم‌تر از «قیمت» می‌باشد و به همین خاطر شعار و خط‌مشی سازمانی خود را از «سرعت، کیفیت، پایین‌ترین قیمت» به «سرعت، کیفیت، بالاترین خدمت» تغییر دادیم. زمانی ما پایین‌ترین قیمت رو بین وبسایت‌های کشور با رعایت بالاترین سرعت و کیفیت داشتیم، ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیدیم که اگر بخواهیم پایین‌ترین قیمت را برای همیشه حفظ کنیم آن‌وقت مجبور خواهیم بود سرعت، کیفیت و پشتیبانی را فدایش کنیم و چون برای ما کیفیت و پشتیبانی خیلی‌خیلی‌خیلی اهمیت دارد برای همین شعار خود را از پایین‌ترین قیمت به بالاترین خدمت تغییر دادیم. برای ما مشتریان مانند اعضای خانواده‌ي خودمان تلقی می‌شوند و هر سفارشی که برای مشتریان انجام می‌دهیم مانند این فرض می‌پنداریم که برای اعضای خانواده‌ی خود انجام می‌دهیم و این حس تعهد و مسئولیت را در قبال تک‌تک مشتریان عزیز احساس می‌کنیم و به همین خاطر ما هیچ‌وقت «کیفیت و خدمت» را فدای «قیمت» نمی‌کنیم.

ما پیشنهاد می‌کنیم که برای انجام سفارشات تایپ و ترجمه خود برای یکبار هم که شده On365‌ را امتحان کنید تا سرعت، کیفیت و پشتیبانی ۲۴ ساعته به معنای واقعی کلمه را احساس کنید.

ما اطمینان داریم که On365‌ پایان جستجوهای شما خواهد بود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

«برای امتیازدهی بر روی ستاره‌ها کلیک کنید»

خیلی متأسفیم که این پست برایتان مفید نبود!

بگذارید این پست را بهتر کنیم!

نظرات کاربران

  1. بنده پژوهشگرم تایپیستم در امور پایان نامه پروپوزال مقاله تحلیل آماری پرسشنامه فصل۴ پایان نامه با اس پی اس اس.تایپ و همچنین ورد فتوشاپ اکسل اکسز پاور پوینت اس پی اس اس واردم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *